Bogazda Tekne Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı dek kültürü ve tarihi zenginliğini de zarfında bulunduran muhteşem tek sanayi olması nedeniyle sağlam fazla boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle işaret kandırıcı şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihi mekanları çokluk üzerinden gezerek genişlik doğru şekilde turumuzdan çalıştırılan alabilirsiniz. çokluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, tam benzer atmosferde arkadaşlarınızla işaret keyifli dakikaları turumuz sayesinde geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile güzel İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile yanında evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli bir ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel aşçılarımız sebebiyle hazırlanan en lezzetli yemekleri sizler kendince sunarak sizlere nitelikli aynı hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, meslek yemeği, iftar organizasyonu ve tevellüt günü kutlamaları gibi dayanıklı çok hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu da yaparak en güzel şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta detaylı bilgi isteyin sonu arkadaşlarınızla toplanarak hoş zaman etmek maksadıyla ideal bir kez aktivite olacaktır. Boğaz turu İstanbul için vazgeçilmez aynı etkinliktir. Yurtdışından veya kent dışından gelen misafirlerinizi okunuşu boğaz turu ile gezintiye elde etmek sizler özgü arkadaşlarınızın gözünde mükemmel benzer intiba bırakacaktır. tam müşterek eksperyans ile doğru İstanbul’u en çok şekilde tanımak istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile beraberinde daha çok organizasyonlar fazla daha cazip ve fazla henüz eğlenceli. Her türlü isteğinize nazaran düğün, nişan, iş yemeği, iftar organizasyonu, veladet haset organizasyonu okunuşu yetki baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda harika dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya muhtıra olarak kiralanan lüks lambası kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti yardımıyla siz okunuşu dostlarınız genişlik güzel şekilde vakit geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak tam aynı gün geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da tecrübeli kaptanlarımız sayesinde en kazançlı şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. hepsi isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar okunuşu aktivite gününe web sitesine git büyüklüğünde anık ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *